KONTAKT

Mgr. Dana Ondrušeková
Lehota 747
951 36 Lehota pri Nitre
tel: 0905 280 912
nelinka.sk@gmail.com
Predajňa: Dolnočermánska 971/109, Nitra
(Na Klokočine za Kauflandom)

ČO HĽADÁTE?

arr3Milé mamičky a oteckovia!Všetok tovar uvedený v našom e-shope máme skladom! Avšak ak sa Vám z našej ponuky niečo zapáčilo a...

TOVAR V AKCII

naša cena 4,50 EUR
naša cena 11,50 EUR

Pocitadlo.sk


POŠTOVNÉ - NEPREHLIADNITE !!!

Cenník poštovného a balného:


Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne.


UPOZORNENIE !!!

Náš internetový obchodík Nelinka účtuje poštovné podľa váhy balíčka a taríf Slovenskej pošty. K tomu si účtujeme balné za plastovú obálku.

Zásielky do 1 kila posielame ako doporučené listy 2.triedy, na vyžiadanie posielame aj 1.triedou za príplatok 20 centov, pripadne aj ako obyčajné zásielky, za ktoré však nenesieme zodpovednosť v prípade straty. Treba uviesť v poznámke, že si želáte poslať to týmto spôsobom.

Zásielky nad 1 kilo posielame ako balík, avšak Slovenská pošta zaviedla novinku v prípade balíka - jedná sa o doručenie balíka buď na adresu klienta alebo len na príslušnú poštu, kde si klient musí balík vyzdvihnúť sám. Pošta Vás upovedomí sms správou. Rozdiel v cene poštovného je výrazný !!! Z tohto dôvodu si budete môcť vybrať, či vám zásielku doručíme len na vašu poštu, kde si ju vyzdvihnete alebo vám ju doručia až domov.

Klient si pri vyplňovaní objednávky v pravom stĺpci zvolí poštovné odhadom váhy balíčka. My vám následne tovar prevážime a potvrdíme, či ste si zvolili správne poštovné, prípadne vám ho upravíme vychádzajúc zo skutočnej váhy balíčka.

Potvrdená objednávka s upraveným poštovným Vám bude zaslaná na mail. Až následne ju zaplatíte!!!


Tu sú špecifikované jednotlivé spôsoby platby:

1. Platba prevodným príkazom na účet - do 0,5 kg - 1,90 eura, od 0,5 - 1 kg - 2,60 eura, balík nad 1 kg na poštu - 2,90 eura, balík nad 1 kg na adresu - 4 eura.

2. Platba na dobierku - do 0,5 kg - 2,70 eura, od 0,5 - 1 kg - 3,40 eura, balík nad 1 kg na poštu - 3,70 eura, balík nad 1 kg na adresu - 4,80 eura.

3. Tovar nad 70 eur - poštovné ZDARMA!!!
 

 

MGUyZWM2Y